imageimageimageimageimageimage
2011.03.09 - A történet vége
Mindig féltem tőle, de ez a pillanat is bekövetkezett. Valahol nehéz kimondani, valahol megkönnyebbülés: Befejeztük! Szép volt, jó volt, nehéz volt, eredményes volt, egyszóval kerek egész volt. Létezésünk alatt 64 versenyéredményt tudhatunk magunkénak. Vannak jobbak, vannak rosszabbak. A négy év alatt 17 alkalommal voltunk a dobogó csúcsán, 17 alkalommal a 2. helyen, 11 alkalommal 3. helyen és 2 alkalommal 4. helyen. Több mint 400 órat várakoztunk, hogy bemehessünk játszani, több mint 14.000km-t utaztunk versenyekre, több millió festéket kilöttünk, sokszázször löttek ki minket és löttünk ki ellenfeleket, számos mezt és markert elfogyasztottunk. Sokba került, fárasztó volt, de megérte! Minden pillanata megérte! Köszömöm a csapatomnak, köszönöm a minket segitöknek, köszönöm a nekünk szurkolóknak, köszönöm a riválisoknak, hogy csapatként részesei lehettünk egy a Magyar paintball életnek.

és Gaál [Tewe] Attila

Köszönöm a figyelmet és Mindenkinek paintballban gazdag évet kivánok. Néhányunkkal még találkozhattok a pályán, más néven más csapatnál :)

Üdv Mindenkinek! SE-csk Tewe

u.i. A webcim és a mailcim továbbra is müködni fog, a leveleket olvassuk.
2010.05.08 - Új csapattagokat keresünk.
Szeretettel várunk minden elszánt kezdő vagy haladó paintball játékos jelentkezését.
2010.05.04 - A 2009-es év margójára, 2010-es tervek
A 2009-es szezonban a Syntax Error tíznél is több versenyen vett részt, nagyrészükön sikerült a dobogóra is állni. Legbüszkébbek talán a Grand Tour budapesti fordulóján és az Bullets X3-on elért helyezéseinkre vagyunk, de természetesen nagyon élveztük a többi versenyt is, mind emlékezetes volt a maga módján. 2010-ben is szeretnénk minél több versenyen részt venni, többek között az MPL fordulóin, a Patriots által szervezett airball kupákon, Várárok kupán, Grand Touron és osztrák versenyeken, de nem kizárt, hogy megtaláltok minket néhány scenarión is.
2010.05.01 - Oldalfrissítés
Frissitettük és képekkel illusztráltuk a csapattörténetünkrol szóló oldalt.
2010.04.27 - Oldalfrissítés
Hosszú idő elteltével ismét frissült a Syntax Error csapat honlapja. Felkerültek az elmúlt egy év eredményei, frissült a képgaléria és a tagok listája is. Az utóbbiról különböző okok miatt sajnos többen lekerültek, de egy új taggal -Szilágyi Petivel- bővült a csapattagok száma.
2009.03.05 - Bullets X3
Mindkét csapatunk indult a Bullets által szervezett X3 bajnokságon és mindkét csapat dobogós helyen végzett (I./II hely), ahol ezuttal a SE II szerezte meg az elökelöbb helyet.
2008.10.05 - NYMPL éves összesités: 1. és 2. hely !
A most hétvégén megrendezett NYMPL IV. fordulóján ismét két csapattal indultunk. A nap végére az 1. és 4. helyet megszerezve, biztositottuk magunknak az éves összesitett 1. és 2. helyet. A Synatax Light remekül teljesitette ezt az évet, kiváló eredményeket hozott Syntaxnak. A srácok teljesen összeszoktak és komoly meglepetéseket okoztak mindenkinek.
2008.10.01 - Uj tag a Syntax-ban
Váratlan bövülés áldozata lett a Syntax. Uj vérszomjas festömüvészünk a paintball tarsadalombol már jól ismert Lacza Levente.
2008.09.20 - 1 vs 1 bajnokság gyöztese az ECS Budapesti fordulóján.
Az 5man (Div1/Div2) kategórában megrendezett 1 vs 1 bajnokság gyöztese, a csapat büszkesége, Keszler [Palika] Pál a töle már megszokott bravúrokkal és kiismerhetetlen megsemmisitö csapásokkal maga mögé utasitotta ellenfeleit, ezzel beirva magát az 1 vs 1 legendák történelmébe.
2008.09.20 - ECS Budapest 1.hely ! ECS éves összesités 1. hely !
Az ECS budapesti fordulóján kemény küzdelmek árán ismét a dobogó legfelsö fokán találtuk magunkat, ezzel megszerezve az éves összesitett 1. helyet is. Ez a Syntax Error eddig elért legkomolyabb eredménye.
Második csapatunk szintén indult a versenyen. Kemény küzdelem és látványos támadásokkal, sokak legnagyobb meglepetésére elsöként jutottak ki a selejtezöböl, megelözve a Syntax elsö csapatát. Végül a 6. helyen végeztek. A Syntax II remekül játszott elsö nemzetközi versenyén, rendkivül büszkék vagyunk rájuk !
2008.09.14 - Közeleg az ECS utolsó fordulója.
Az ECS utolsó fordulóján, Budapesten, két csapatot inditunk. Tét az éves összesitett 1.hely. Legkomolyabb vetélytársunk a szintén magyar származásu Praetorians csapata, akik csak pár pontal vannak mögöttunk.
2008.09.13 - Ismét dupla gyözelem az NYMPL-en
Az NYMPL soproni fordulóján két csapatot inditottunk. Mindket csapat dobogós helyen végzett (I./II. hely).
2008.07.26 - 3.hely az ECS krakkoi fordulóján
A krakkoi fordulón a div2-es csapatok hiányában többnyire div1-es csapatokkal kerültünk össze, igy csak a 3. helyen végeztünk. A csapatot Pali, Gabi, Áron, Chriss, Robi és Tewe képviselte.
2008.06.09 - Ismét dupla gyözelem az NYMPL-en
Az NYMPL ajkai fordulóján két csapatot inditottunk. Mindket csapat dobogós helyen végzett (II./III. hely). Érdekessége a versenynek hogy az utánpótlás csapatunk elökelöbb helyen végzett mint a nagy csapat.
2008.06.23 - 2.hely az ECS bécsi fordulóján
A bécsi fordulón ismét dobogós helyén végeztünk. Érdekessége az eredménynek, hogy a fordulón veretlenek voltunk, mégis 1 BC pont miatt lecsúsztunk a dobogó tetejérol. A csapatot Robi, Pali, Zsolti, Chriss, Áron és Tewe képviselte.
2008.05.03 - Dupla gyozelem
A Nyugat-Magyarországi Paintball Kupán mindkét csaptunk dobogós helyen vegzett (I./III.). Utánpótlás csapatunk, a Syntax Error Light remekül teljesített, elso közös versenyükön egybol dobogós helyen végeztek. A szervezok remek hangulatot biztosítottak a rendezvényen. Képek hamarosan.
2008.04.30 - 1.hely az ECS prágai fordulóján
Megszereztük eddigi legjobb eredményünket egy rangos nemzetközi versenysorozaton, az ECS Prágai fordulóján. 13 kemémy mérkozésen keresztül küzdöttük fel magunkat a dobogóra. A csapatot Áron, Pali, Chriss, Steve, Zsolti és Tewe képviselte.
2008.04.27 - Új honlapunk a láthatáron
Hosszas tanakodás után úgy döntöttünk, hogy megváltoztatjuk honlapunk kinézetét, tartalmát. Íme az eredmény. Kellemes böngészést kívánunk mindenkinek!
2008.04.25 - Megalakult az utánpótlás csapat
Syntax Error Light néven megalakult az utánpótlás csapatunk. Elso bevetésük a Nyugat-Magyarországi Paintball Kupán lesz látható.
2008.04.20 - Sever loszer-szponzoráció az ECS versenysorozatra
Ismét megkaptuk a Sever szponzorációt a 2008-as évre, de ezúttal az ECS versenysorozatra. Sever Cyclone-ra esett a választásunk, amely a Sever elsodleges versenyloszere.
2008.02.14 - Új Syntax mezek a 2008-as szezonra
Ma kiosztásra kerültek új mezeink. Hosszas vívódást követoen úgy döntöttünk, hogy a 2008-as szezont az Angel által gyártott mezekben fogjük végigjátszani. Képek hamarosan.
2008.02.10 - Tagfelvétel
Terveink között van egy utánpótlás csapat felállítása még erre a szezonra, várjuk haladó vagy akár kezdo játékosok jelentkezését.
2008.01.05 - Tervek és célok a 2008-as szezonra.
Több edzés, több verseny, még több gyozelem!!! Komolyabban készülünk a 2008-as szezonra, mint valaha. Edzéseinknek a Bullets sátor ad majd otthont, Tóth Ákos vezényletével. A befektetett energiát az ECS - Central Series fordulóin fogjuk kamatoztatni.
2007.12.29 - Remek évet zártunk
Csapatunk remek eredményekkel zárta a 2007-es szezont. Számos magyar és külföldi versenyen végeztünk dobogós helyen, de talán a legkomolyabb megmérettetés az EEPL Centurio volt számunkra, ahol éves összesítésben a 10. helyen végeztünk. Ez volt a csapat történetében az elso rangos széria, amelynek több állomásán is résztvettünk. Bovebb információk az eredmények menüpont alatt találhatók.
2007.06.20 - Új tagok
Csapatunk létszáma ismét bovült. Papp Zsolt és Kékesi Zoltán személyében találtunk új csapattársakat
2007.03.25 - A 2007-os évben a users.hu támogatja a csapatot.
A 2007-es évben a users.hu támogatja az edzéseket, és versenyeinket.
2007.03.11 - Dye és Severe szponzoráció
A 2007-es évünket a Dye felszerelésekkel, a Severe pedig festék-szponzorációval könnyíti meg. A C7 mezek, I3Pro maszkok és DM7-ek már megérkeztek. Elso bevetésük a Bullets 3 fos Xball alkalmával történt meg.
2007.01.07 - Egy évesek vagyunk
Csapatunk ma ünnepli elso születésnapját :)
2006.11.15 - Új tagok
Hosszú várakozás és keresgélés után sikerült megtalálnunk az igazikat, Keszler Pál, Dombi Attila és Tógyer István személyében. Oliver Lang-et hosszas tanakodás után várólistára tettük, de nem bántuk meg :)
2006.06.07 - Tagfelvétel
Csapatunk fontos fordulóponthoz érkezett, tagfelvételt hirdetünk. Az 5 fos versenyeken való induláshoz, és 3 fos versenyeken való több csapat indításához, elhivatott, fáradhatatlan mesterlövészeket keresünk.